Розмістити на
Trueno Oficial Trueno Oficial
передплатники
1,310,000
переглядів відео
79,548,456
кількість відео
10
категорія
YouTuber оскільки
2016
Розділіть це, якщо Вам подобається цей текст

Trueno Oficial Статистика Youtube каналу

Trueno Oficial
передплатники
1,310,000
переглядів відео
79,548,456
кількість відео
10
Розрахунковий дохід протягом останніх 30 днів
€ 932 - € 5.59K
10,000
Останніми днями 7
передплатники
50,000
Останніми днями 30
190,000
Останніми днями 90
502,042
Останніми днями 7
переглядів відео
2,774,131
Останніми днями 30
10,463,112
Останніми днями 90
Дата переглядів відео Орієнтовний дохід
15.01.2020 Wed +244,253 € 82 - € 492
13.01.2020 Mon +257,789 € 86 - € 519
10.01.2020 Fri +262,810 € 88 - € 529
08.01.2020 Wed +234,189 € 78 - € 472
06.01.2020 Mon +226,815 € 76 - € 457
04.01.2020 Sat +238,958 € 80 - € 481
03.01.2020 Fri +8,348 € 2 - € 16
01.01.2020 Wed +210,289 € 70 - € 424
30.12.2019 Mon +237,133 € 79 - € 478
28.12.2019 Sat +227,142 € 76 - € 458
27.12.2019 Fri +20,282 € 6 - € 40
25.12.2019 Wed +172,922 € 58 - € 348
23.12.2019 Mon +215,092 € 72 - € 433
21.12.2019 Sat +218,109 € 73 - € 439