Розмістити на
MAURY Maury
передплатники
161,000
переглядів відео
22,660,107
кількість відео
136
категорія
YouTuber оскільки
2016
Розділіть це, якщо Вам подобається цей текст

MAURY Статистика Youtube каналу

MAURY
передплатники
161,000
переглядів відео
22,660,107
кількість відео
136
Розрахунковий дохід протягом останніх 30 днів
€ 55 - € 334
0
Останніми днями 7
передплатники
0
Останніми днями 30
728
Останніми днями 90
30,102
Останніми днями 7
переглядів відео
165,664
Останніми днями 30
453,213
Останніми днями 90
Дата переглядів відео Орієнтовний дохід
13.12.2019 Fri +6,896 € 2 - € 13
12.12.2019 Thu +7,359 € 2 - € 14
11.12.2019 Wed +7,024 € 2 - € 14
09.12.2019 Mon +8,823 € 2 - € 17
07.12.2019 Sat +14,332 € 4 - € 28
05.12.2019 Thu +7,558 € 2 - € 15
29.11.2019 Fri +29,581 € 9 - € 59
27.11.2019 Wed +9,468 € 3 - € 19
24.11.2019 Sun +20,886 € 7 - € 42
21.11.2019 Thu +20,622 € 6 - € 41
18.11.2019 Mon +14,659 € 4 - € 29
17.11.2019 Sun +7,263 € 2 - € 14
16.11.2019 Sat +11,193 € 3 - € 22
14.11.2019 Thu +11,381 € 3 - € 22
Що ви думаєте про MAURY? Вам подобається цей канал?

Дайте нам знати в коментарях нижче :)
Перейдіть до коментарів