Розмістити на
ProdByWalkz Prod By Walkz
передплатники
150,000
переглядів відео
40,309,895
кількість відео
1489
категорія
YouTuber оскільки
2015
Розділіть це, якщо Вам подобається цей текст

ProdByWalkz Статистика Youtube каналу

ProdByWalkz
передплатники
150,000
переглядів відео
40,309,895
кількість відео
1489
Розрахунковий дохід протягом останніх 30 днів
€ 661 - € 3.97K
1,556
Останніми днями 7
передплатники
5,000
Останніми днями 30
7,000
Останніми днями 90
347,703
Останніми днями 7
переглядів відео
1,969,208
Останніми днями 30
2,681,179
Останніми днями 90
Дата переглядів відео Орієнтовний дохід
03.03.2021 Wed +447,046 € 150 - € 901
22.02.2021 Mon +774,969 € 260 - € 1.56K
12.02.2021 Fri +747,193 € 251 - € 1.51K
04.02.2021 Thu +711,971 € 239 - € 1.44K
26.01.2021 Tue +5,759,954 € 1.94K - € 11.6K
06.11.2020 Fri +543,768 € 182 - € 1.1K
29.10.2020 Thu +870,419 € 292 - € 1.76K
22.10.2020 Thu +491,085 € 165 - € 990
16.10.2020 Fri +262,649 € 88 - € 529
07.10.2020 Wed +382,866 € 128 - € 772
26.09.2020 Sat +231,743 € 77 - € 467
20.09.2020 Sun +567,073 € 190 - € 1.14K
10.09.2020 Thu +585,178 € 196 - € 1.18K
01.09.2020 Tue +530,483 € 178 - € 1.07K