Розмістити на
Телеканал Прямий Телеканал Прямий
передплатники
461,000
переглядів відео
327,330,970
кількість відео
59443
країна
категорія
YouTuber оскільки
2017
Розділіть це, якщо Вам подобається цей текст

Телеканал Прямий Статистика Youtube каналу

Телеканал Прямий
передплатники
461,000
переглядів відео
327,330,970
кількість відео
59443
Розрахунковий дохід протягом останніх 30 днів
€ 6.09K - € 36.6K
5,000
Останніми днями 7
передплатники
17,000
Останніми днями 30
48,000
Останніми днями 90
5,896,362
Останніми днями 7
переглядів відео
18,127,162
Останніми днями 30
50,832,648
Останніми днями 90
Дата переглядів відео Орієнтовний дохід
26.11.2021 Fri +5,896,362 € 1.98K - € 11.9K
19.11.2021 Fri +6,915,704 € 2.32K - € 13.9K
09.11.2021 Tue +5,315,096 € 1.79K - € 10.7K
31.10.2021 Sun +2,778,543 € 933 - € 5.6K
26.10.2021 Tue +5,296,085 € 1.78K - € 10.7K
17.10.2021 Sun +6,687,161 € 2.25K - € 13.5K
08.10.2021 Fri +4,582,576 € 1.54K - € 9.24K
01.10.2021 Fri +2,966,407 € 996 - € 5.98K
25.09.2021 Sat +4,127,786 € 1.39K - € 8.32K
17.09.2021 Fri +4,409,390 € 1.48K - € 8.89K
09.09.2021 Thu +1,857,538 € 624 - € 3.75K
05.09.2021 Sun +3,585,029 € 1.2K - € 7.23K
29.08.2021 Sun +7,147,347 € 2.4K - € 14.4K
15.08.2021 Sun +3,701,452 € 1.24K - € 7.46K