Розмістити на
Телеканал Прямий Телеканал Прямий
передплатники
208,000
переглядів відео
112,120,104
кількість відео
41078
країна
категорія
YouTuber оскільки
2017
Розділіть це, якщо Вам подобається цей текст

Телеканал Прямий Статистика Youtube каналу

Телеканал Прямий
передплатники
208,000
переглядів відео
112,120,104
кількість відео
41078
Розрахунковий дохід протягом останніх 30 днів
€ 3.32K - € 19.9K
4,667
Останніми днями 7
передплатники
20,000
Останніми днями 30
19,000
Останніми днями 90
2,305,259
Останніми днями 7
переглядів відео
9,879,680
Останніми днями 30
14,614,052
Останніми днями 90
Дата переглядів відео Орієнтовний дохід
22.02.2020 Sat +987,968 € 332 - € 1.99K
20.02.2020 Thu +1,016,972 € 341 - € 2.05K
14.02.2020 Fri +2,908,584 € 977 - € 5.87K
12.02.2020 Wed +437,544 € 147 - € 882
09.02.2020 Sun +1,085,018 € 364 - € 2.19K
07.02.2020 Fri +563,880 € 189 - € 1.14K
06.02.2020 Thu +384,231 € 129 - € 774
04.02.2020 Tue +935,975 € 314 - € 1.89K
02.02.2020 Sun +416,474 € 139 - € 839
31.01.2020 Fri +857,343 € 288 - € 1.73K
30.01.2020 Thu +115,886 € 38 - € 233
29.01.2020 Wed +666,648 € 224 - € 1.34K
28.01.2020 Tue +165,426 € 55 - € 333
26.01.2020 Sun +548,119 € 184 - € 1.11K
LOBODA - Новый Рим (Премьера клипа, 2020)WWE Smackdown 2007 Undertaker and Batista vs The Great Khali and Mark Henry (Part 2)Як захопили останній корабель українського флоту? | Крим.РеаліїХлопці яких у соцмережах називають «титушками з Кропивницького» записали відеозверненняКПВВ на лінії розмежування перетинають тисячі людей, а там навіть "швидка" не чергує, – БондаренкоЧаплига: Політикам вигідно, щоб Україна розкололася. МАКСИМУМ. НАШ 19.02.20Власть должна найти виновных в провокациях ситуации в Новых Санжарах – Опанащенко 25.02.20Костанкевич: Уряд Гончарука має визнати, що не справляється і піти у відставку. НАШ РАНОК 26.02.20МИХАИЛ ДОБКИН в «ЭПИЦЕНТРЕ» с Вячеславом Пиховшеком на NEWSONE, 17.02.20 | Полная запись эфираПочуй Голос води. Прем'єра 23 березняА хто твій фаворит? Визначайся разом із офіційним партнером Ліги чемпіонів — Pepsi!Почуй Голос Води. Прем'єра 23 березня