Розмістити на
Frávega Frávega
передплатники
20,900
переглядів відео
111,472,478
кількість відео
434
категорія
YouTuber оскільки
2011
Розділіть це, якщо Вам подобається цей текст

Frávega Статистика Youtube каналу

Frávega
передплатники
20,900
переглядів відео
111,472,478
кількість відео
434
Розрахунковий дохід протягом останніх 30 днів
€ 9 - € 57
0
Останніми днями 7
передплатники
0
Останніми днями 30
100
Останніми днями 90
6,517
Останніми днями 7
переглядів відео
28,552
Останніми днями 30
89,388
Останніми днями 90
Дата переглядів відео Орієнтовний дохід
24.01.2020 Fri +1,981 € 0 - € 4
21.01.2020 Tue +2,453 € 0 - € 4
20.01.2020 Mon +2,083 € 0 - € 4
19.01.2020 Sun +309 € 0 - € 0
17.01.2020 Fri +1,679 € 0 - € 3
15.01.2020 Wed +1,947 € 0 - € 3
13.01.2020 Mon +2,705 € 0 - € 5
10.01.2020 Fri +1,924 € 0 - € 3
08.01.2020 Wed +1,993 € 0 - € 4
06.01.2020 Mon +1,753 € 0 - € 3
03.01.2020 Fri +2,292 € 0 - € 4
01.01.2020 Wed +2,164 € 0 - € 4
30.12.2019 Mon +2,027 € 0 - € 4
28.12.2019 Sat +3,242 € 1 - € 6