Розмістити на
Emma Saying Emma Saying
передплатники
525,000
переглядів відео
47,924,355
кількість відео
162628
країна
категорія
YouTuber оскільки
2012
Розділіть це, якщо Вам подобається цей текст

Emma Saying Статистика Youtube каналу

Emma Saying
передплатники
525,000
переглядів відео
47,924,355
кількість відео
162628
Розрахунковий дохід протягом останніх 30 днів
€ 1.62K - € 9.7K
1,000
Останніми днями 7
передплатники
4,000
Останніми днями 30
10,000
Останніми днями 90
1,279,454
Останніми днями 7
переглядів відео
4,811,768
Останніми днями 30
12,473,239
Останніми днями 90
Дата переглядів відео Орієнтовний дохід
26.01.2020 Sun +444,519 € 149 - € 896
24.01.2020 Fri +381,782 € 128 - € 769
22.01.2020 Wed +453,153 € 152 - € 913
19.01.2020 Sun +431,819 € 145 - € 870
17.01.2020 Fri +393,071 € 132 - € 792
15.01.2020 Wed +370,955 € 124 - € 748
13.01.2020 Mon +400,295 € 134 - € 807
10.01.2020 Fri +294,417 € 98 - € 593
08.01.2020 Wed +373,128 € 125 - € 752
06.01.2020 Mon +360,946 € 121 - € 727
04.01.2020 Sat +331,143 € 111 - € 667
03.01.2020 Fri +43,341 € 14 - € 87
01.01.2020 Wed +269,617 € 90 - € 543
30.12.2019 Mon +263,582 € 88 - € 531