Розмістити на
НАШ.МАКСІ-ТВ НАШ.МАКСІ ТВ
передплатники
714,000
переглядів відео
674,834,882
кількість відео
29421
країна
категорія
YouTuber оскільки
2018
Розділіть це, якщо Вам подобається цей текст

НАШ.МАКСІ-ТВ Статистика Youtube каналу

НАШ.МАКСІ-ТВ
передплатники
714,000
переглядів відео
674,834,882
кількість відео
29421
Розрахунковий дохід протягом останніх 30 днів
€ 17.1K - € 102K
14,000
Останніми днями 7
передплатники
43,000
Останніми днями 30
69,000
Останніми днями 90
17,777,953
Останніми днями 7
переглядів відео
50,813,920
Останніми днями 30
76,206,611
Останніми днями 90
Дата переглядів відео Орієнтовний дохід
23.02.2021 Tue +25,397,075 € 8.54K - € 51.2K
13.02.2021 Sat +25,416,845 € 8.54K - € 51.3K
05.02.2021 Fri +25,392,691 € 8.53K - € 51.2K
27.01.2021 Wed +154,655,083 € 52K - € 312K
08.11.2020 Sun +18,733,476 € 6.3K - € 37.8K
30.10.2020 Fri +14,035,495 € 4.72K - € 28.3K
23.10.2020 Fri +10,424,373 € 3.5K - € 21K
17.10.2020 Sat +11,018,833 € 3.7K - € 22.2K
08.10.2020 Thu +10,612,729 € 3.57K - € 21.4K
28.09.2020 Mon +7,621,849 € 2.56K - € 15.4K
21.09.2020 Mon +10,282,886 € 3.46K - € 20.7K
12.09.2020 Sat +12,093,723 € 4.06K - € 24.4K
02.09.2020 Wed +5,902,906 € 1.98K - € 11.9K
25.08.2020 Tue +5,458,126 € 1.83K - € 11K