Розмістити на
НАШ.МАКСІ-ТВ НАШ.МАКСІ ТВ
передплатники
347,000
переглядів відео
195,849,277
кількість відео
12926
країна
категорія
YouTuber оскільки
2018
Розділіть це, якщо Вам подобається цей текст

НАШ.МАКСІ-ТВ Статистика Youtube каналу

НАШ.МАКСІ-ТВ
передплатники
347,000
переглядів відео
195,849,277
кількість відео
12926
Розрахунковий дохід протягом останніх 30 днів
€ 22.2K - € 133K
21,000
Останніми днями 7
передплатники
90,000
Останніми днями 30
33,000
Останніми днями 90
15,419,684
Останніми днями 7
переглядів відео
66,084,360
Останніми днями 30
35,236,229
Останніми днями 90
Дата переглядів відео Орієнтовний дохід
20.02.2020 Thu +4,405,624 € 1.48K - € 8.88K
17.02.2020 Mon +2,811,410 € 944 - € 5.67K
12.02.2020 Wed +3,910,268 € 1.31K - € 7.88K
10.02.2020 Mon +1,890,673 € 635 - € 3.81K
09.02.2020 Sun +174,315 € 58 - € 351
07.02.2020 Fri +1,276,225 € 428 - € 2.57K
06.02.2020 Thu +1,022,815 € 343 - € 2.06K
03.02.2020 Mon +1,814,791 € 609 - € 3.66K
02.02.2020 Sun +491,825 € 165 - € 991
31.01.2020 Fri +1,793,183 € 602 - € 3.62K
30.01.2020 Thu +313,681 € 105 - € 632
28.01.2020 Tue +1,457,144 € 489 - € 2.94K
26.01.2020 Sun +823,838 € 276 - € 1.66K
24.01.2020 Fri +1,253,178 € 421 - € 2.53K
LOBODA - Новый Рим (Премьера клипа, 2020)WWE Smackdown 2007 Undertaker and Batista vs The Great Khali and Mark Henry (Part 2)Як захопили останній корабель українського флоту? | Крим.РеаліїХлопці яких у соцмережах називають «титушками з Кропивницького» записали відеозверненняКПВВ на лінії розмежування перетинають тисячі людей, а там навіть "швидка" не чергує, – БондаренкоЧаплига: Політикам вигідно, щоб Україна розкололася. МАКСИМУМ. НАШ 19.02.20Власть должна найти виновных в провокациях ситуации в Новых Санжарах – Опанащенко 25.02.20Костанкевич: Уряд Гончарука має визнати, що не справляється і піти у відставку. НАШ РАНОК 26.02.20МИХАИЛ ДОБКИН в «ЭПИЦЕНТРЕ» с Вячеславом Пиховшеком на NEWSONE, 17.02.20 | Полная запись эфираПочуй Голос води. Прем'єра 23 березняА хто твій фаворит? Визначайся разом із офіційним партнером Ліги чемпіонів — Pepsi!Почуй Голос Води. Прем'єра 23 березня